SuperStar 2013: Martin Šafařík

Martin Šafařík - SuperStar 2013

Martin Šafařík

Jméno: Martin
Příjmení: Šafařík
Kategorie: zpěváci
Stát: Česká republika
Postup do semifinále: Ano
Facebook: Zde

VIDEA

Všechna videa z vystoupení zde


Diskuze ke článku SuperStar 2013

Všechny komentáře k tomuto článku:

 1. Luca napsal:

  martin šafařík je nejlepší doufám že vyhraje superstar :*

 2. luca balážová napsal:

  A taky je nejkrasnejsi :*

 3. Pavlína Špinarová napsal:

  Ahoj Martine! Ta písnička kterou jsi zpíval v semifinále se mi líbí! Mě ses líbil jak jsi to zpíval u klavíru nejvíc!, potom už tolik ne! Já mám nejraději jemné zpívání! Já fandím Veronice Stýblové a Danielovi šmidákovi!! Jejich faninka Pája.

 4. Pavlína špinarová napsal:

  Ahoj Martine! Moc se dneska těším na Tvůj zpěv!!! ta písnička Ti půjde!!! Musíš postoupit!!!! protože zpívat umíš!!!! Jsi skvělý zpěvák!!!!!! poslouchala jsem Tě i mimo Super Stár a také to bylo skvělé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zatím ahoj dnes večer při Tvém zpěvu! zatím! ahoj! Tvá!! faninka Pája.

 5. Pavlína špinarová napsal:

  A Martine! Ty máš kapelu že ano?! Fransic Drake to je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pá! dnes! zase Pája!.

 6. Xenia napsal:

  Moj favorit a kedze spieva uplne ako Crash Test Dummies, cakala by som, ze si piesen od nich vyberie

 7. Ilona Vintrová napsal:

  To je hlas,nádhera! Je jedinej z finalistů,jehož video si pustim znovu na internetu.
  Opravdu krásný,krásný,krásný,přeju Ti,Martině,at se dostaneš do finále se Sabčou a bude to fér 🙂

 8. Avi napsal:

  Pro mě největší a nejzajímavější talent z kluků!

 9. Pavlína Špinarováo napsal:

  Ahoj Martine! Jsem moc ráda že tě znám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jsem moc ráda že jsi tady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. jsi zpěvák se vším všudy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a přeji Ti výhru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tvá! faninka Pája.

 10. Janča napsal:

  Ahoj Martine, jseš naprosto skvělej! Miluju tvůj hlas a tvou image 🙂 Posílám ti SMSky a doufám, že to vyhraješ! Moc ti fandím, jsi nejlepší 🙂

 11. honza napsal:

  U tebe mám trochu problém. Zpíváš moc super, hlas máš super. Ale trochu to přeháníš s tím přednesem. Buď víc svůj a netlač na pilu. Je to sice soutěž o velké peníze a možný budoucí úspěch, ale nic se nemá přehánět. Habera je dobrý učitel a profík, víc ho poslouchej. To se ti každopádně vyplatí. To mě věř.

 12. ella napsal:

  no zanechalo na hlase tie roky operného spevu ale inak super spev a aj ako chalan v pohode len tak dalej

 13. Avi napsal:

  Tentokrát plný souhlas s Honzou.

 14. Pavlína špinarová napsal:

  Ahoj Martine! včera jsi to krásně rozjel!!!!!! doufám že postoupíš!!!! musíš!!! Ty to musíš vyhrát!!!!! zasloužíš si to!!!!! a jsi simpatický!!!!! a to beru celkově!!! zpěv, simpatie, a vzhled. To všechno je u Tebe krásné!!!!!!! Jsi nejlepší!!!!! vážím si Tě!!!!!!!!!!!!!!! Vyhraj!!!! hyp hyp hyp hurá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Martin šafařík do toho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Měj se krásně!!!!!! dobré noce!!! a zatím!!! páááááááááááá!!!! ahoj příští neděly!!!!!!!! a tak dále!!! Doufám že budeš zpívat i v Písku!, tam já bydlím!, já bych na Tebe chtěla jít!!! fanidím i!! Veronice!, Kristíně! Tereze! ale nejvíce Tobě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Jsi školený skvělý zpěvák!!!!!! Ty jsi lepší než Karel Got!!!!! pááááááááááááTvá navždycky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! faninka Pája!.

 15. Veronika napsal:

  Ahoj Martin si super….pekne . Krasne spievas….. drzim ti palce. :)))

 16. fanoušekzsuperstar:) napsal:

  Ahoj, moc ti fandím jako všem ze superstar 🙂 Tedˇ už jsou tam jen lidi který jsou moji favoriti 🙂 Ale je škoda že vypadl Karol a Natálka ty taky zpívli moc hezky 🙂 😀

 17. Sašen ka napsal:

  Martině moc ty fandym seš nejlepší<33vyhraješ to:33

 18. Pavlína špinarová napsal:

  Ahoj Martine! Těším se na Tvé zpívání!!!! a na Tebe!!!! Myslím si že Ti ta písnička zase půjde!!!!. Ty zaspíváš úplně všechno překrásně!!!!!!!! Stále Ti fandím!!!!!! a fandit budu!!!!!!! Doufám že postoupíš!!!!! musíš!!!!! Zachvíli při Tvém krásném zpěvu!!! zatím! ahoj! Tvá!!!! Faninka Pája.

 19. Pavlína špinarová napsal:

  Ale Martine Já kredit ani paušaul nemám!!!!!!! Zatím! pa! dneska! Pája.

 20. Pavlína špinarová napsal:

  Martine je mi proto moc líto že Ti nemůžu posílat hlasy!!!!!!, jinak bych Ti jich poslala 100 hlasů!!!!!!!, protože Ty jsi to zasloužíš!!!!!!!!!! Ty na to máš!!!! Stát se Super Stár 2013!!!!!. Tvá!! Faninka Pája.

 21. Pavlína špinarová napsal:

  Máš Martine geniální hlas!!! Zpíváš lépe než Karel Gott!!!! a i ta Tvá opera je skvělá!!!! opera i neopera!!!!! obojí dvojí!!!!! Jesty nepostoupíš budu moc naštvaná!!!!!!! a budu smutná!!!! a budu brečet!!!! doufám že se to ale nestane!!!!! Doufám žeb Ti pokaždé lidé budou posílat co nejvíc hlasů!!!!, tak aby Ti to vždycky stačilo na Tvůj postup!!!!! To si moc přeji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

 22. Pavlína Špinarová napsal:

  Martine! Jsi milý, simpatický, krásně zpívající, šikovný, talentovaný, pěkný, ten co umí krásně hrát na hudební nástroje, tancovat, pěkný kluk!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tohle všechno Jsi pro mně Ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, proto chci aby jsi vyhrál právě Ty!!!!!!!!!!!!!!!! Těším se i na Tvůj medajlonek!!!!!, co je před tím než začneš zpívat! Ahoj při Tvém zpěvu! a při rozhodnutí! o tom kdo vypadne!, snad né Ty!!!!! né né né né né né né né né né né né né né nikdy né né né né né né né jenom to né né né né né né né né né!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a také ahoj příští neděly!!! pááááááááááááá!!! a dobré noce!!! a měj se krásně!!!!!!! Tvá faninka zase! Pája!.

 23. Pavlína Špinarová napsal:

  A Martine! přeji Ti ad Ti ten vstah s Terezou Mandzákovou vydrží!!!! Vy dva se k sobě moc hodíte!!!!!!!!! Jste krásný pár!!!!!! je radost se na Vás koukat!!!!!! Tereze fandím také!!!! jako Tobě! S kluků Tobě!!!!! a s holek Tereze Mandzakové!!!! nesmí mi ani ona vypadnout!!!! tak jako Ty nesmíš vypadnout!!!!!!!!!, je to přísný zákaz!!!!!!!!!!! Jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Vaše!! faninka zase! Pája!. pááááááááááááááááá!!! v neděly!! za týden!! a jindy!!!!!!! zase!!!!!!!!.

 24. Pavlína Špinarová napsal:

  Martine odepiš mi prosím!! pááááááááááá!! Pája!.

 25. Pavlína špinarová napsal:

  Ahoj Martine! Včera jsi zase zpíval překrásně!!!! a ta hra na kitaru také krásné!!!! Souhlasím s porotou že ten Tvůj výkon byl nejlepší!!!!! já si to také myslím!!!! Ty to máš v sobě!!!, zřejmě od mala, že ano?!, je to na Tobě vidět, poznat!! Pořát Ti fandím!!!!! a těším se na to co zase překrásně zaspíváš!!!! A s Terezou Vám to moc sluší!!!! já Vám to přeji!!!!!!!!! Mějte se rádi!!!!!! Mějte se krásně!!!! Zatím ahoj! pááááááááááááááááááá!!!! příští neděly u Vaších skvělých výkonů!!!!!!!!!!!. Vaše faninka Pája!.

 26. Pavlína špinarová napsal:

  A Martine! Ty by jsi mohl klidně dělat učitele hudby!!, Ty na to máš!!! Ty hudbě nejvíce rozumíš!!!!! Zatím páááááááááá!! zase Pája!.

 27. ella napsal:

  v pohode spev v pohode chalan len tak dalej

 28. humenne napsal:

  musiš vyhrat ty nebo tereza moc vam to sluši :-*

 29. Pavlína špinarová napsal:

  Ahoj Martine! Těším se na Tebe dneska a jindy!!!!!! Viděla jsem Tě při zkoušce zpěvu a bylo to super!!!!, ta písnička Ti půjde!!, tak jako vždycky!!!!!! Nadále Ti fandím!!!! A Tereza Mandzáková se k Tobě hodí!!!!!! Měj se krásně!! Doufám že Tě porota zase pochválí!!!, já Tě pochválím!!!!!!! Budu se zase na Vás všechny dívat!!!!, na Tebe obzvlášt!!!! Do té doby zatím ahoj! hlavně při Tvém výkonupááááááááááááá!!! A Doufám že zase postoupíš!!!!!!!!!!!!! musíš!!!!!!!!!! Protože jsi skvělý instumentalista!, muzikant! hudebník zpěvák! páááááááááááááá!! dnes večer!! Tvá!! faninka Pája!.

 30. Avi napsal:

  Ať je to, jak je to – bavíš mě*

 31. Natálie.K napsal:

  Martine ať si myslí porota co chce pro mě vždy budeš nejlepší a a největší superstar ať vypadneš nebo ne a ještě tobě fandí celej Uničov a já kním patřím!!!!!!!!!!!!

 32. ella napsal:

  šikovný chalan vie spievat mne sa celkom páči držím prsty nech sa mu darí ak by mal cd tak si ho stopercent vypočujem

 33. Emma napsal:

  Umíš výborně zpívat. Máš výborný hlas. Fandím Ti.

 34. nikol napsal:

  ahoj moc vámto přeju s Terkou Manzákovou hodně štěstí

 35. Pavlína špinarová napsal:

  Ahoj Martine! Tu písničku jsi zaspíval zase překrásně!!!!, ted posledně! Ty zaspíváš všechno překrásně!!! a to je pro zpěváka velmi důležite!!!, Ty jsi hotový zpěvák!!!!!! Ty muzice nejvíce rozumíš!!!!! Ty by jsi klidně mohl být pan učitel zpěvu!!!, protože Ty se na to hodíš!!!, Ty na to máš!! v každém případě!!!! Moc se na Tebe zítra těším!!!! Marka Straceného mám také oblíbeného!, mám jeho cd, i s tou písničkou kterou budeš zpívat Ty! V každém případě to musíš vyhrát Ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A porota s tou kritikou neměla!!!!! pravdu!!!!, ta mě naštvala!!!!!, dobře ses hájil!!!!!!, svýma dobrýma argumentama!!!!!!!!! Tak zatím ahoj zítra!!!!! při Tvém dalším skvělým výkonu!!!!!! Ty doufám postoupíš!!!! ale bojím se že Tobě a mně vypadne Tereza!!, také doufám že ne!!! pááááááááááááá zítra večer! při Tvém zpěvu i Terezy!!! pááááááááááááááá! a pááááá! i při strašném vyřazování!!!!!!, které úplně!!! nenávidím!!!!!!!!!!!! Jesti vypadneš Ty nebo Tereza tak Vás oba dva obrečím!!!!!!! Jste nejlepšími!!!!!!!!!! finalistami co kdy mohly být!!!, ještě k nim patří i Daniel šmidák!!!, škoda že vypadl!!!! Vaše faninka zase ta Pája!!!!

 36. Pavlína špinarová napsal:

  Ahoj Martine! Už se na Tebe moc těším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! až Tě zachvíly uvidím a uslyším!!!!!! a také potom při strašném smutném viřazování!!!!!!!! doufám že nebude strašné a smutné!!, že nevypadnes Ty!!!!, nebo Tereza Mandzáková!!!!, to jinak obrečím!!!, to se ale nesmí stát!!! Vy dva musíte postoupit!!!!! Tak zatím! ahoj při dvou Vašich dneštních písniček!!!!, dnes večer! a doufám že nadále! Budu nervozní!! při vyřazování!! páááááááááá Vaše stálá!! faninka Pája.

 37. Ági napsal:

  Myslím, že Smooth /Carlos Santana – Rob Thomas/ by v tvojom podaní vyznel fantasticky. Nemyslíš? Skús!

 38. zuzana napsal:

  ……tak pri jeho poslednom vystupeni,som mala zimomriavky,super

 39. pata napsal:

  martine si najlepsi ze vsech

 40. Pavlína špinarová napsal:

  Ahoj Martine! Zase jsi Ty včera zpíval překrásně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, obě dvě písničky byly a jsou od Tebe překrásné!!!!!!!!!!! Mě se moc líbilo a líbí od Tebe každé Tvé vystoupení!!!!!! je to med pro moje uši!!! Moc Ti za to děkuji!!! díky!!!! díky!!!! díky!!!! díky!!!! díky!!!!! díky!!! děkuji!!! Bala jsem se moc že včera vypadneš!!!!!, jak jsi tam stál málem na vypadnutí. Potom se mi ulevilo!!! Tobě také že ano!? Jsem štastná moc že jsi postoupil!!!!!!!!!!!!!!! Doufám že příště nevypadneš Ty!!!!!!! nesmíš!!!!!!!!!! Ty naopak musíš vyhrát!!!!! přeji Ti peníze!!!!!!!!!!, který vítěz dostane!, tak ad jsi to právě Ty!!!!!! Martine šafaříku!!!!!!!!! Moc se na Tebe těším zase v neděli při Tvém zase překrásném výkonu!!!! a i po Super Star!!!!!! a moc krásně i tancuješ!! a hraješ na piano!!! to Ti i sluší!!!!!! To je těšké hrát a při tom zpívat! ale Ty to umíš!!! na výbornou!!!!!!! protože jsi moc šikovný!!!!!!!! Zatím páááááááááááá!!!!!!! a měj se krásně!!! dobré noce!!!! a dobré zkoušení zpěvu!!!! Ty hudbě nejvíce rozumíš!!!!!! jak nikdo!!! rozhodně lépe než já!!!!!!! jsi muzikant jak vyšitej!!!!!! Ty to máš ve Své krvy!!! Ty jsi se s tím narodil!!!!! a jsi muzikant a zpěvák se vším všudy!!!! jak má být!!!!!!!!!!!! a jak se patří!!!!!!! jsi Genius!!!!!!! instrumentalista!!!! Tobě budu fandit i po Super Star!!!!! škoda bude že Tě tak často neuvidím a neuslyším jako ted!!!!!! tak páááááááááá! Tvá!! navždycky!!!!!!! faninka zase! ta Pája!.

 41. Pavlína špinarová napsal:

  A Martine pouštím si každé Tvé vystoupení znova!!! několikrát!! a budu pořát!!! tak zatím v něděli i po Super Star!! ahoj!! faninka Pája.

 42. jajaruska napsal:

  martin se narodil pro dráhu zpěváka, jediná jeho chyba – čeština v písničkách. ale na tom se dá pracovat, určitě mu to řeklo už víc lidí.držím palce a věřím, že vyhraje.držím pěsti-z kluků bezkonkurenčně nejlepší zpěvák!!!!!!!

 43. Pavlína špinarová napsal:

  Ahoj Martine! Ano Ty jsi se narodil pro dráhu zpěváka!, to samé si myslím i já! ty písničky v češtině zpíváš ale překrásně!!!, ty Ti jdou!!!, to ta jajaruska si vymýšlí!! Tobě jde dobře všechno!!! To nemá chyby!!!!! Zatím páááááááááááv neděly a odepiš mi prosím! Tvá! stálá! faninka Pája.

 44. Pavlína špinarová napsal:

  A Martine Ty máš na to aby jsi bez chyb zaspíval i těšké písničky!!, jako třeba je s Titanicu, Stín katedrál, Kde pak ty ptáčku hnízdo máš, Měsíčku na nebi, Bonsolar mad mazel parý, a tak dále!…………. pááááááááá hezké dny Ti přeji!!!! Pája.

 45. Laura napsal:

  Nickelback, LMFAO, Bon Jovi, Kings of Leon…. Mal by vypadnúť pretože vôbec nemá vkus!!!!

 46. Pavlína špinarová napsal:

  Ahoj Martine! Těším se na to co zase zaspíváš !!! a na Tebe!!! Bojím se ale že dneska vypadneš, protože když říkám že někoho že vypadne tak se většinou strefím! Já jsem říkala že v rockovém kole vypadne Daniel šmidák a on doopravdy vypadnul! Ty ale nesmíš!!! páááá! zatím!! dnes a snad i jindy!!! Ty budeš zase zpívat překrásně!!!!!, jako vždycky!!!!!! čau!! večer!!! a při odporném vyřazování!!! pááááááááááá! Tvá!! faninka Pája!.

 47. Pavlína špinarová napsal:

  A Martine! Doufám že budeš mít cedéčko!!, moc si ho přeji!!! A přeji Vám Tobě a Tereze Mandzákové aby Vám Váš vstah vydržel!! aby jste s polu nadále chodili a měli se rádi!!!, a aby byla i svadba! tak večer! Pája.

 48. Pavlína špinarová napsal:

  Ahoj Martine! Je mi to líto že Ti vypadla Terezka!! byla to moje favoritka!!, Ty jsi zase zpíval překrásně!!!!! Písnička od skupina Lucie Dotknu se ohně jsi zaspíval skvostně!!! super!!!, ta písnička se k Tvému hlasu hodí!! a zaspíval jsi jí jako originál!!! Ewa Farna má pravdu že To Tvé vystoupení bylo nejlepší!!!! , já to chtěla od poroty slyšet! Doufám že příště nevypadneš!!!!, bojím se ale že ano! Ty nesmíš vypadnout!!!!!! Ty musíš vyhrát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! šáfo do toho Martine do toho!! Zatím! páááááááááááá! v neděly a snad i jindy!! Tvá! faninka- šáfovka Pája.

 49. Pavlína špinarová napsal:

  A Martine! Tu druhou písničku jsi také zaspíval překrásně!!!! páááááááááá! šáfovka Pája.

 50. ella napsal:

  ty Pavlína inak si moja v poriadku bože kolko máš moja rokov iste málo okupuješ túto diskusiu sprostostami predtým si to robila u Dana teraz tu si ako hnida nalepíš sa a za toho ta nič nezničí však píš aj mne sa páči jeho spev ale v norme v živote ešte takých ako on stretneš drž sa a pri rozume

 51. Pavlína špinarová napsal:

  Ello! Já si můžu psát komu budu chtít!!!!, a málo let mi není!!! Jsem plnoletá! A v pořátku jsem! Ty asi nejsi vpořátku podle toho co jsi mi napsala!!!! To se nepíše!!!!!! ani neříká!!!!, nemáš vychování!!!!!!!, já tam nic sprostého nepsala!!!! a ani nebudu!!!! ty nevíš jaká jsou sprostá slova!! a jaká nejsou!! ty tomu nerozumíš!!!! A kolik je tobě let? No a co!! tak se mi Martin šafařík líbí!!!! ty žárlíš!!, nebo to alespon vypadá!!

 52. ella napsal:

  no ak si plnoletá a máš takýto písomný prejav tak prepáč takto píše len 12 a troška viac sprosto som nepísala a ak si nepochopila tvoja škoda ja viem že tu sa nepoznáme a píšeme tak ako chceme a cítime ale preboha sa nestrapnuj ak čítaš čo píšu iní tak aj ja mu prajem výhru je to mladý talentovaný chalan ktorý aj dobre vyzerá a nečudujem sa že sa ti páči ale napíš aj niečo čo sa dá čítat a nie vždy to tvoje TVOJA PáJA mám z toho traumu a isto niesom sama to je môj názor takže píš aj pre ludí a nie pre deti

 53. Pavlína špinarová napsal:

  Ello! Já nepíšu pro děti!! A nestrapnuji se !!! Vždyd nepíši vůbec nic ošklivého!!! Mě se Martin šafařík páčí!!!!!!!! A číst se to vždycky dá!! Co by jsi Martinovi napsala ty?! Já ti také můžu skritizovat tvoje psaní!!!. a také by se ti to nelíbilo!!, že ano?!! Tak toho nech!!! a piš hezky!! a né pořát jenom záporně!!, není to vůbec hezký!!!, já píšu jenom kladně!!! Ty jseš jenom Kritik!!!!! Ella!!! – Krtitik!!!.

 54. Pavlína špinarová napsal:

  Ahoj Martine! Přeju Ti ad jsi pořát s Terezkou!! Přeji Vám krásnou dovolenou!!! Odpočinte si!!! A Martine moc se na Tebe a na Tvé vystoupení zase těším!! zítra!! a jindy!! i po Super Star!! Jen mi nevypadni!!!!!, nesmíš!!!!!! Těším se na Tvé cedéčka!!!!, v jakém je chceš mít stilu? Zatím! páááááááááááááá!! zítra! večer! Tvá! Faninka šáfovka!! Pája!!.

 55. Pavlína špinarová napsal:

  Nechte vyhrát Martina šafaříka!! posílejte mu nejvíce esemes hlasu!! on si zasloží vyhrát!!! má k tomu předpoklady!!!, vlohy!! on zpěvu nejvíce rozumí!!!, mohl by dělat pana učitele hudby!! hodí se na to!! to by mu šlo!!!! Nejvíce se může posílat sto hlasů!!, to Martinovi posílejte několikrát hodněkrát!! celý večer při pořadu!, až začne hlasování! až do vyřazování než skončí esemes hlasování!!, posílete Martinovi hlasy i až budou zpívat ostatní soutěžící!! při prvních písničkách i při druhých písničkách!! a dělejte to prosím i přiští neděly!! celou dobu! , až do té doby dokud Super Star neskončí!! posílejte vela moc hlasů Martinovi šafaříkovi!!!!! na esemes! číslo! ve tvaru!: Star 11 mezera 906 06 13!! tam se to vzdycky posílá! Martin má Stár 11.! A to je všechno!.

 56. Jindřiška napsal:

  Ahoj moc držím palce aby jsi vyhrál superstar 😉

 57. Laura napsal:

  Ahoj Šafo ty to vyhráš !!! Si super a patríš do finále !!!

 58. Martina napsal:

  Šafo si skvelí a ty budeš vo finále a celé to vyhráš … Si super a teším sa na tvoj koncert ak bude niaky na Slovensku a bolo by super keby ste mali kocert spolu aj s Terkou … 🙂 Drž sa tam ešte ten jeden mesiac budem ťa podporovať a posielať hlasy …. 🙂 SI JEDNIĆKAAAAA !!!

 59. Matúš napsal:

  Šafo si super spevák … Moja segra ťa zbožbuje a ak by si mal spolu s Terkou niaky koncert na Slovensku určite by sme tam boli ….. Drž sa v tej superstar a vyhraj to !!!!

 60. ella napsal:

  Pavlína ak by si si prečítala čo som skôr písala čo sa týka Martina tak aj ja mu fandím je dobrý spevák pohladný chalan a má pred sebou karieru takže držím prsty nech sa mu darí a nepíšem len krityku k nemu nie písala som len na teba tak sa maj

 61. Pavlína špinarová napsal:

  Ahoj Martine! Je mi Tě moc líto!!!!!, s tím zraněním!! Doufám že kvůly tomu nevypadneš!!!!, bojím se!!! Tu ruku radši nenamáhej!!!, ad nedopadneš eště hůře!!, než si dopadl!! Jsi chudák!!! Chci aby jsi postoupil!!! A chápu že nebudeš moct hrát na žádný hudební nástroj!!, to je jasné!!!!! Dávej prosím na Sebe pozor!!!!! Zatím! pááááááááááá!! večer!! a jindy!! doufám!!! Tvá!! faninka šáfovka!! Pája.

 62. Pavlína špinarová napsal:

  Ahoj Martine! Zase jsi zpíval překrásně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! obě dvě písničky!!!!! Je mi Tě vždycky líto když tam stojíš na vypadnutí!!!, bojím se že ale ted vypadneš!, doufám že ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!, Ty patříš do velkého finále!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a musíš vyhrát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, pořát Ti přeji výhru!!!!!!!! Máš rád pop a pop rock? já jo!! Ale jestli nevyhraješ tak pro mně jsi výtěz Ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Martine šafaříku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! šáfo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Tvá faninka šáfovka Pája!.

 63. Pavlína špinarová napsal:

  A Martine ahoj v neděli!!! Pája.

 64. Luca napsal:

  martine jen do nich seš nejlepší z té čtvěřice aji dřív když vás bylo víc tak si byl už nejlepší myslím si že to vyhraješ ty nebo kuky ale fandím tobě

 65. štěpa napsal:

  Martine, taky ti fandím dříve jsem fandila sice Veronice ale ta vypadla. Ted fandím tobě protože, se mi nikdo jinej ze superstar nelíbí jak zpívá :))

 66. Pavlína špinarová napsal:

  Ahoj Martine! Těším se zítra na to co Ty zaspíváš a na Tebe!! Písničky Ti zase půjdou!!!! To Tě budu chválit!!!! tak jako Tě chválím!! vždycky!! A Dodatečně! Ti přeji!! všechno nejlepší!! k narozeninám.štvalo mně že Tě Habera skritizoval, Ty jsi kritiky nezasloužíš!!! Ty zpívat umíš!!, jsi profík zpěvák!!! Doufám že postoupíš! A že až tam zůstanete dva Ty a Sabina!!, protože chci aby tam byla holka!, protože faninky jsou hlavně holky!, a ty pošlou hlasy Tobě!!!, jako klukovi! Ale vítězem musíš být jenom Ty! Martine! ( šáfo)!Zatím!! pááááááááááááá!! zítra!! večer!! a snad i po Super Star!! Tvá!! faninka- šáfovka- Martinovka!!!!!! Pája.!!

 67. Pavlína špinarová napsal:

  A Martine! Miluju!!!Tvůj zpěv!!, tanec!!, hraní na hudební nastroje!!a jsi mi moc simpatický!!! jak vzhledově a tak hlavně!! Tvé skvělé chování!!! Umíš se projevovat!!!, umíš skvěle mluvit!! , mluvíš jako kniha!! Jsi vyspělý!! a vypadáš na více let!!, než na tvých 22 let! Mě je také 22 let! A narozeniny jsem měla 1. 3. 1991. To jsou důvody proč Ti fandím!!!!!!páááááááááááááááá!! zítra!! faninka šáfovka Martinovka!! Pája.!

 68. Pavlína špinarová napsal:

  A Martine! Obdivuji!! Tě zpívat a hrát se zraněnou, popálenou rukou!!,zahrál jsi to i s tím výborně!! Muselo to být pro Tebe hrozné!!, soucítím s Tebou!!!! Jsi šikovný!! Dávej prosím na sebe pozor!!!!, já se o Tebe bojím!!!!, mám strach!!!!. Tak se měj!! krásně!!! pááááááááááá! zítra!!!!!!!!!! šáfovka- Pája.

 69. Pavlína špinarová napsal:

  A Martine!, doufám že jsi v pořátku! šafovka! pááááááááááá!

 70. Aneta napsal:

  ako sa volala posledná pesníčka, ktorú Martin Safarik spieval prosím? Dátum: na den Matiek 12.5. ..Dakujem

 71. Pavlína špinarová napsal:

  Výtězem musí být Martin!!!!!!!!!!!!!!!!!!, jinak to není fér!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a není to to co má být!!!!!!! Martin šafařík!!!!!!!!!!!!je!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super Star!!!!!!!!!!!!!!! Martinovi ta výhra patří!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, jinak tu soutěž můžeme tak zvaně zabalit!!!!!!!!!!!! Posílejte esemes hlasy Martinovi!!! ad jich má co nejvíce!!!!!!!!!!! na číslo 906 06 13 Star 11 Martin šafařík!!! zítra večer!! tak všichni prosím udělejte!!!!!.

 72. Pavlína špinarová napsal:

  Ahoj Martine! Těším se dneska na Tebe!!!!!!!!! a i jindy!!!!!!!! Přeji Ti moc uspěchů!!!!!!!!!!!!! těd!!! i po Super Star!!!! Drž se!! fandím Ti!!!!!!!!!!!!!!!!! Zatím! pááááááááá!! večer! Tvá!!! faninka šáfovka Pája.!

 73. Pavlína špinarová napsal:

  Všichni fanouškové Super Star!! Posílejte prosím dneska při pořadu esemes hlasy Martinovi šafaříkovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, ad jich má nejvíce!!!! Nejvíce je 100 hlasů!!, ale musíte mu posílat hodně esemesek!! jedna nestačí!!!!

 74. Pavlína špinarová napsal:

  Lidi! Udělejte!! prosím!!! všechno pro to aby vyhrál!!!! Martin šafařík!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 75. Pavlína špinarová napsal:

  Darujte!! Martinovi!! dodatečně! krásný!! dárek!! k Jeho narozeninám!, které měl 13. 5.!! a to výhru!!!!! v Super Star!!!

 76. Tom napsal:

  Pavlíno Pavlíno, podle mě svým postojem co tady předvádíš, spíše Martinovi škodíš. Je sice dobrý zpěvák, to ti nikdo nebere, ale podle mě vystupuje moc afektovaně a působí jako člověk, který by se ani nespokojil z druhým místem.
  Oproti Sabině která sice není tak technicky vybavená, je Martin dost suverénní ale v tom špatném slova smyslu. Sabina je v každém případě, víc přirozená a člověk ji to více věří.
  Myslel jsem si , že by měl být ve finále Adam a Sabina, ale přiznávám omyl. Sabina a Martin jsou ti, kdo má být ve finále.

 77. Tom napsal:

  Pavlíno Pavlíno, jak jsem již předeslal, je možné, že jsi svým fanatickým fanděním, Martinovi trochu uškodila.
  Moc mě mrzí, že Martin vypadl, i když jsem ho moc nemusel.
  Fandil jsem dost Adamovi a Sabině.
  Ale po dnešku jsem pochopil, že měl vypadnout Adam.
  Je velká škoda, že Martin vypadl.
  Teď to opravdu vypadá, že bude ve finále Sabina a Pčelár.
  Jak znám slováky, budou fandit ostošest, aby vyhrál opět slovák jako posledně, kdy byla ve finále Gunčíková.
  Byla mimořádná a hodně dobrá zpěvačka a stejně to vyhrál slovák.
  Jsem moc zvědav, jestli mi češi uděláme opět tu chybu jako posledně.
  Je to jen na nás

 78. Sašen ka napsal:

  TWL (promintě že tady píšu sprostě)
  Češi -.- Zvolej Zemana a v superstar vyhoděj nejlepšího Šáfu :// :'(

 79. ella napsal:

  no a prečo by to nemohol vyhrat zas Slovák však spieva dost dobre aj fandím Sabína a to čo píšeš ani o Gunčíkovej nič nepočut síce aj minuloročný vítaz toho vody nenamútil ale má celkom dobru hudbu stačí si ho vypočut ale aj tak si myslím že to že nevyhral šAfarík nevadí ten sa nestratí držím palce

 80. Pavlína špinarová napsal:

  Ahoj Martine! Je mi to moc líto že jsi vypadl!!!!! Zase jsi obě dvě písničky zpíval překrásně!!!!, jsou Ti šité na míru!!! Těším se na Tvojí vlastní tvorbu!!! Doufám že budeš mít cd!! a že když chceš koncertovat tak doufám že i v Písku!! Mám Tě ráda i nadále!!!!!! Přeji Ti jenom samé uzpěchy !!!!!, zdraví!!!!, lásku!!! a to nové triko Ti sluší!! Pustím si Tvé zpívání zase na videu!!!! Ted je mi jedno kdo to vyhraje! a když už někdo tak asi Adam!? Ale pro mně jsi hlavně!! vítěz Ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Užíjte si s Terezkou Mandzákovou prázdniny!!! a tak!! A ad se Ti splní všechno co jsi chtěl aby se Ti splnilo!!!!!! Ad se Ti ve všem daří!!!!!!!! Jsem ráda že Tě znám!!! Doufám že o Tobě eště hodně dlouho usliším!!!! Já jsem si tě moc oblíbila!!!! A tvůj odchod jsem včera obrečela! Ahoj!!!!!!!!!!!!!! a dobré noce Ti přeje!!!!!!!!!!! Tvá!! faninka!! šáfovka! Pája!.

 81. Avi napsal:

  Byl jsi můj favorit, bez Tebe už to nebude ono.
  Ať se daří!

 82. Marunka napsal:

  je mi to líto že si vypadl byl si nejlepší pro mě 🙁 a poslala jsem ti hlas ale nepomohlo to doufám že neskončíš se svou hudbou a uděláš si svoje cd :*

 83. Laura napsal:

  Safo je nej!!!
  Skoda ze jsi vypadl jsem moc moc moc smutna D;

 84. adela napsal:

  Ahoj spívals úžasně.

 85. ella napsal:

  no nedá mi mal vypadnút Adam ale porota mu nadrža nemám proti nemu nič ale mám uši posledné dva kola slabota a čo sa týka Martina neurobil si hanbu velmi dobrý výkon páčil sa mi viac ako Stýblova

 86. ZLATKA napsal:

  Je mi moc lito ze vypadnul martin :(je to hrozne nespravedlive, to on to mel vyhrat. Po pravde tam ze vsech zpival nejlip!!!:) Adama mam rada ale v tu chvili co tam stal on a Martin tak jsem chtela, aby vypadnul Adam!!!!!!!Myslim si ze porota tu kartu vratit nekoho zpet vyuzila SPATNE!!!!

 87. Sasa napsal:

  Ahoj Martine moc a moc je mi to lito, ze si vypadl , ale podle meho nazoru si SuperStar mel vyhrat 🙂 Doufam ze nahrajes nake CD a ja si ho budu moct koupit a urcite prijdu na kazdy tvuj koncert 🙂 🙂 Moc a moc te mam rada :):):):):) Mucq <3 <3

 88. lili napsal:

  Moc a moc te rada posloucham 🙂 🙂 : ) mam s fotku z nedele , moc ti to sluselo!! 🙂 🙂 Tu fotku si necham zvetsit a udelat jako tapetu ,a vytapetuju s ni stenu pokoje 🙂 mam te rada 🙂

 89. tamra napsal:

  si nejlepsi a superstar bez tebe bude jen star. Mozna ani ta ne :)Bez tebe to uz nema smysl 🙁 !!!!!

 90. KAJKA napsal:

  Jseš super, ale ještě ne star a pokud jo tak sis to zasloužil

 91. Pája špinarová napsal:

  Ahoj Martine! Jak se máš? Jsi doufám v pořátku! a s Terezkou! Ty těd zpíváš že ano!? Kdy a kde budeš mít Své koncerty? A v Písku? Odepiš mi prosím!, potřebuji to vědět! abych na Tebe mohla jít! škoda je že nebudeš zítra a v Grand finále Super Star!, tak snad se uvidíme doopravdy naživo! ne jenom v televizi! Zatím! pááááááááááááááááááááá!!! a dobré noce!! užíj si vela koncertů!! Přeji Ti ad se setkáváš se soutěžícíma! Ad se Ti daří!!!!!!!!!!! ve všem!!!!!!!!!!! Mám Tě stále ráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tvá!! faninka- šafovka!!! Pája!!! páááááááááááááá! Martine!!

 92. Pája napsal:

  Ahoj Martine! Těším se moc na Tebe!!!!! až budeš zase někdy v televizi!!!! a na Tvém koncertu v Písku!! snad!!! S Terezkou Vám přeji at Vám to nadále vydrží!!!!! Přeji Ti ad se Ti SPLNÍ VŠECHNO CO CHCEŠ ABY SE tI SPLNILO!!! pŘEJI tI VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!! A VELA CD A KONCERTŮ!!!! A SKVĚLOU DOVOLENOU!! A SUPER PRÁZDNINY!! bUDEŠ SE DNESKA DÍVAT NA sUPER sTAR? A PŘÍŠTĚ NA gRAND fINÁLE? JÁ FANDÍM aDAMOVI!! ALE tY JSI NEJLEPŠÍ!!!! mÁM tĚ STÁLE RÁDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DOBRÉ NOCE!! MĚJ SE KRÁSNĚ!!!! tVÁ!! ŠÁFOVKA!! fANINKA!! pÁJA!!.

 93. Terka Mandzáková napsal:

  miluji tě martine

 94. terka napsal:

  my head to bilo dobre

 95. veronika napsal:

  já jsem mu tak fandila a on nakonec vypadl

 96. nikola napsal:

  nemuzu pochopit ze si vipadl si užasnej a mas nadhernej hlas ti a sabca ste nejlepší mimochodem se omlovam menuju se nikola bariova biidlim v teplicich A JE MI 15 DEKUJI

 97. lucka napsal:

  ahoj , martine škoda že si nevyhral měla sem tě mooooooooooc ráda moc ti to sluší s Terezkou Manzákovou byla taky tak dobra jako ty tak ahoj a přeji hodně štěstí s terezkou 🙂

 98. Pája napsal:

  Ahoj Martine! Jak se máš? Kdy budeš mít Svoje cd? a koncerty? Těším se na Tebe!!!!!!!!!! snad někdy v Písku! Chodíš doufám ještě s Terezou?! Sluší Vám to spolu!! Jste krásný pár!! Tak se mějte krásně!!!! a všechno nejlepší!!! Vám!! přeje!! Vaše! faninka šáfovka Mandzákovka Pája!. Zatím! páááááááááááááááááááááá!!. a čau!!!.

Zanech komentář k tomuto článku