SuperStar 2013: 4. díl – Přehled postupujících soutěžících v divadle

SuperStar

SuperStar

Máme za sebou v pořadí 4. díl SuperStar 2013, ve kterém jsme viděli poprvé stovku nejlepších, která usilovala o postup do TOP40. Podívejte se na soutěžící, kteří postoupili do nejlepší čtyřicítky a stále tak směřují k titulu 3. ČeskoSlovenské SuperStar.

Televize Nova a Markíza si během včerejšího 4. divadelního dílu nejvíce všímala následujících dvacet čtyř soutěžících, kteří postoupili do dalšího kola. Zcela jistě jsou tak většina z nich semifinalisté, kteří budou bojovat o hlasy televizních diváků.

Adam Kukačka, Štefan Pčelár, Tereza Mandzáková, Vojtěch Zakouřil – nakonec NEPOSTUP, Karolína Vrbová, Martin Holubec, Nathael Luciano Tsimbazafy, Martin Šafařík, Zuzana Selecká, Vladimír Kucharovič, Virgínia Buberníková, Veronika Stýblová, Tomáš Sušík, Sabina Křováková , Natálie Kubištová, Mário Bendik, Lubomíra Hanušinová, Kristýna Šebíková, Kristýna Šebíková, Jaroslav Smejkal, Jan Zamec, Jacqueline Kahlová, Daniel Šmidák, Adéla Michálková

Diskuze ke článku SuperStar 2013

Všechny komentáře k tomuto článku:

  1. Hana Kuchynová napsal:

    Je to pro Verču Stýblovou, doručte jí to prosím. Děkuji mockrát.
    ( Paní Stýblová, budeme si tykat?)
    Dobrý den Verčo! 😀 Mám Vás velmi ráda, nikdy jsem nepropásla Váš zpěv. Jste okouzlující!!!!!!!! Myslím, že jste soutěžla i v ČeskoSlovensko má talent nebo ne? Jste báječná, milá, krásně zpíváte to se ani nedá popsat!!!! Moc se těším na večer. Držím Vám pěsti ( pěsti jsou štěstí a palce jsou kopance) doufám, že vyhrajete. Budu se modlit. Děkuji. Odpovězte, můžeme si v příštích zprávách tykat? Nemusíte, ale kdyby jste byla tak laskavá, prosím o tel. číslo. Nemusíte, je to jen a jen na Vás. Nashledanou, ať se Vám to povede co nejlépe.

Zanech komentář k tomuto článku